тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Друк на пластику ПВХ

Серед безлічі різноманітних матеріалів, що застосовуються для виготовлення рекламно-сувенірної продукції, особливою популярністю користується недорогий, але досить міцний, довговічний і багатофункціональний пластик. За допомогою додаткових поліграфічних операцій, таких як повнокольоровий друк на пластику, йому надають більш презентабельний і дорогий вид.

Сьогодні пластик просто незамінний при виготовленні недорогих, але досить міцних вуличних рекламних конструкцій. Також добре він вписується в дизайн при оформленні внутрішніх інтер’єрів торгових залів, офісних приміщень. Без пластика не обійтися і при розробці численних pos-матеріалів. Його перевага в тому, що після друку на ПВХ, зображення довгий час не втрачає своєї яскравості і виразності. Крім того, простота обробки і різноманіття форм, відтінків дозволяють нічим не обмежувати політ фантазії замовника.

печать на пластике киев

Способи друку на пластику ПВХ

Компанія “Гудвіл Дизайн сервіс” пропонує своїм клієнтам кілька варіантів нанесення зображення на поверхню з пластику:

  • Обклеювання плівкою Oracal. Виконується у вигляді аплікації на відносно рівну поверхню пластика. Застосовується для обклеювання як зовнішніх рекламних носіїв, так і для створення цікавих дизайнерських рішень з оформлення внутрішніх інтер’єрів. Існує велика різноманітність фактур, відтінків, додаткових візуальних ефектів.
  • Повнокольоровий широкоформатний друк на пластику. Виконується безпосередньо на лист пластику, з попередньо нанесеною на нього плівкою. Також використовується у виробництві зовнішніх і внутрішніх рекламних конструкцій, найчастіше світлових лайтбоксів.
  •  УФ-друк. Друк наноситься відразу на пластикову поверхню самої різної форми і розміру за допомогою спеціального чорнила, затвердевающих під впливом УФ-променів. За допомогою цієї технології створюється брендована, сувенірна, подарункова, продукція для презентацій, часто з ексклюзивним дизайном.
  • Шовкотрафаретний друк. Виконується на пластикових поверхнях за допомогою спеціальних трафаретів, які надають нанесеному зображенню глибини і тривимірності. Дозволяє створити статусну сувенірну, подарункову продукцію для бренду замовника.

Яскрава і запам’ятовується друк на пластику в Києві виконується фахівцями нашої компанії на найсучаснішому обладнанні.

Отримані в результаті роботи вироби, сувеніри, рекламні лайтбокси, інформаційні таблички і інша рекламна продукція, відповідають високим стандартам якості, довговічності і надійності. Сьогодні друк на пластику ціна якої залежить від обраного способу нанесення зображення, розмірів рекламного носія, терміновості виконання робіт знаходиться в самому демократичному діапазоні.

Звертайтеся до нас прямо зараз. Ми працюємо з клієнтами з усіх куточків України, тому з задоволенням виконаємо друк на пластиці і для Вашої компанії.