тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Виготовлення об’ємних літер для реклами в Києві

Об’ємні букви – це різновид реклами, яка представляє собою набір окремих конструкцій у вигляді цифр, знаків і символів. Їх використовують в якості самостійного носія реклами або компонента масштабної рекламної конструкції. Об’ємні букви відрізняються високою читабельністю, презентабельною зовнішністю, різноманіттям форм, розмірів і дизайнів. Вони вважаються ефективним видом зовнішньої і інтер’єрної реклами, оскільки відмінно справляються з основним завданням – передачею інформації потенційним клієнтам.

Види об’ємних літер для реклами

Існує два основні варіанти виконання об’ємних літер: з підсвічуванням і без неї. У світлових буквах для оформлення підсвічування використовують світлодіодні лампи, неонові трубки або енергозберігаючі лампи.

Вибір конкретного варіанту світлових елементів залежить від бюджету і потреб замовника.

Підсвічування може розташовуватися всередині корпусу або по контуру, що дозволяє створити яскравий візуальний ефект. Об’ємні букви помітні в будь-який час доби навіть на відстані.

Вони відрізняються неперевершеною естетичністю і вишуканим дизайном. Об’ємні конструкції легко комбінуються з іншими рекламними продуктами, що дарує безмежні можливості для оформлення інтер’єрів та фасадів.

Букви без підсвічування по типу конструкції діляться на псевдооб’емние і об’ємні. Вони також є ефективним видом зовнішньої і інтер’єрної реклами, але істотно програють буквах з підсвічуванням по функціональним і візуальним характеристикам.

Головною перевагою об’ємних літер без підсвічування вважається цінова доступність, а недоліком – низька читабельність в темний час доби. Монтуються об’ємні букви на підкладку або каркас, при цьому установка світлових конструкцій вимагає залучення вузькопрофільних фахівців.

Виготовлення об’ємних літер для реклами

Ми пропонуємо Вашій увазі послуги з виробництва і монтажу рекламних конструкцій з об’ємних літер. Для виготовлення зовнішньої та інтер’єрної реклами ми використовуємо метал, пластик, композитні матеріали, оргскло, дерево. У виробничому процесі задіяно високоточне обладнання і передові технології, що дозволяє домогтися виняткової якості кінцевої продукції. Збірка рекламних конструкцій здійснюється методом зварювання або склеювання.

Для монтажу об’ємних букв з підсвічуванням і без неї наші фахівці використовують надійні кронштейни, за допомогою яких реклама встановлюється на будь-яких поверхнях.

При оформленні замовлення наші фахівці в першу чергу узгоджують з клієнтом дизайн і габарити майбутньої реклами, після чого переходять до підготовки проекту. Конструювання рекламної конструкції починається тільки після того, як макет буде затверджений замовником.

Вартість готової реклами залежить від матеріалів і технологій, які використовуються для виробництва об’ємних літер, а також від розмірів конструкції, виду кріплення і умов монтажу.

Щоб замовити об’ємні букви або інші види реклами, зв’яжіться з нашими операторами і вони допоможуть підібрати підходящий варіант.

Читати ще:

Метод AIDA в зовнішній рекламі – рецепт швидкого ухвалення рішення про покупку

Інтер’єрні вивіски з підсвічуванням

Види рекламних табличок. Виготовлення та монтаж