тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Користь від зовнішньої реклами: 8 способів зробити рекламну конструкцію корисної

Чи виникало у вас стан роздратування при вигляді рекламного ролика? Чи хотілося вам вимкнути звук або залишити приміщення? Перекривав чи ваш шлях рекламний щит на бетонній опорі?

Щоб ваша реклама не викликала негативних емоцій, в першу чергу необхідно подумати про зручність для оточуючих. Знайти спосіб правильний спосіб встановити таку конструкцію допоможуть наші фахівці з компанії «Гудвіл Дизайн сервіс». Ми пропонуємо 8 кращих ідей зробити зовнішню рекламу по істині корисної.

 

Спосіб 1: рекламний щит вздовж порожній стіни

Мабуть, в кожному місті є стіни, які самі по собі не представляють ніякої важливості. Вони нудні, сірі, довгі. Так чому б їх не прикрасити банером або панно? Перехожі відразу звернуть увагу на вашу інсталяцію, особливо, якщо її креативно обіграти у вигляді навісу, лави та інших арт-об’єктів.

Вибір рекламної конструкції буде залежати від роду діяльності вашого бізнесу. Наприклад, рекламою будівельних матеріалів може стати навіс з профнастилу. Під ним можуть ховатися перехожі від дощу або палючого сонця.

Спосіб 2: рекламна конструкція у вигляді зручної лавки

Незграбну опору посеред вулиці можна зробити зручною лавкою для відпочинку. Таким чином, перехожих не будуть злитися, що реклама заважає вільному проходу. Вони зможуть сісти відпочити, і заодно почитати інформацію, які ви хочете їм донести. Це місце може стати улюбленим для зустрічей з друзями, колегами і другими половинками, якщо його доповнити красивими насадженнями та ліхтарями.

Спосіб 3: місця для обігріву

Як важливо серед зими встановити обігрівачі прямо на зупинці. Їх можна креативно обіграти у вигляді гриля для гамбургера, якщо у вас свій заклад харчування. Перехожі будуть сприймати таку рекламу набагато лояльніше.

Спосіб 4: функціональні рекламні конструкції

Важливо продумувати не тільки дизайн рекламного полотна, а й загальний вигляд місця, де воно буде розміщуватися. Наприклад, якщо ви власник фітнес-центру, встановіть лавку з вбудованими вагами. Цей спосіб трохи провокаційне, але ефективний. Ваша компанія буде на слуху у всіх.

 

 

 

Спосіб 5: рекламні носії з вбудованими пристроями

Реклама в засобах масової інформації стала втрачати популярність. З цієї причини рекламодавцям прийшла в голову нова корисна ідея – вмонтувати в друковане зображення гніздо з сонячними батареями для зарядки смартфонів. Поки користувач читає журнал, телефон заряджається.

Спосіб 6: скляні бокси-автомати

Скляні короба можна наповнити різними корисними речами. Наприклад, встановіть на автобусній зупинці лайтбокс бокс-автомат з мандаринами. Наклейте на кожен фрукт контакти своєї компанії. Людям приємно буде отримати безкоштовну дозу вітамінів, вони будуть відчувати себе потрібними.

Спосіб 7: інтерактивні смарт-панелі

У простих лайтбоксах можна розмістити паперові пакети для продуктів. Якщо ви прийшли в магазин, а покласти товар нікуди, потягніть за край пакета і використовуйте його за призначенням. Крім користі, це прекрасна реклама вашого бренду.

Спосіб 8: білборд із зарядним пристроєм

Цікавий варіант облаштування зупинки громадського транспорту. Ваша реклама буде виділятися, якщо її забезпечити зарядними пристроями для мобільних телефонів і планшетів. Поки людина буде чекати свій транспорт, він може скористатися зарядкою і заодно прочитати ваше рекламне послання.

Хочете створити свою унікальну і корисну ідею для реклами? Тоді звертайтеся в компанію «Гудвіл Дизайн сервіс», і ми втілимо в реальність будь-яку вашу задумку. Виготовлення зовнішньої реклами виконаємо швидко, якісно, ​​за доступною ціною і з доставкою по всій Україні. Для замовлення дзвоніть нам за телефоном, номер якого вказаний на головній сторінці сайту.

Читати ще:

Що потрібно знати для створення ефективної реклами?

Зовнішня реклама: яка колірна гамма збільшить потік клієнтів і довіру до бренду?

Навігаційні таблички і покажчики для приміщень і вулиць