тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Вартість рекламної вивіски і 8 золотих правил її виготовлення

Перше, що цікавить клієнти під час замовлення, це вартість вивіски. Жодна компанія не може дати чітку відповідь, оскільки це все одно, що порахувати вартість страви, склад інгредієнтів якого вам не відомий.

З чого приготуєте, то й буде

Кожна вивіска – це унікальний арт-об’єкт. Замовлення може відрізнятися

 • різними параметрами:
 • розмір;
 • обсяг;
 • матеріал виготовлення;
 • світлові елементи.

З цих причин назвати єдину ціну для всіх вивісок нереально. Недосвідчені люди можуть здивуватися, чому так, порахувавши, що рекламщики спекулюють на цінах. Нічого подібного! Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» розрахує вартість виготовлення вивісок для кожного клієнта, варто тільки надати конкретну інформацію до замовлення.

Існує ряд факторів, що визначають кінцеву ціну вивіски:

 • матеріал – чим якісніше, тим дорожче. Один і той же матеріал від різних виробників може відрізнятися за ціною;
 • габарити і дизайн – занадто маленькі букви зі складним шрифтом оцінюється нарівні з ювелірною роботою;
 • підсвічування – світлова вивіска завжди коштує дорожче, але і ціна лайтбоксів варіюється в залежності від джерела освітлення (неонові і світлодіодні лампи, прожектора), кількості світлових компонентів і типу підсвічування;
 • спосіб монтажу – на спеціальну опору, на оброблену основу або голу стіну. На формування ціни впливають різні по параметру і зовнішнім виглядом кріпильні елементи.

Тепер Ви розумієте, чому не можна назвати конкретну ціну без точних прорахунків. Щоб розуміти про яку вартість йдеться, необхідно вивчити деталі макета, заготовки.

Як відбувається виконання замовлення: 8 етапів виробництва

Процес виготовлення вивісок або об’ємних літер – це копітка справа. Компанія «Факторія» дотримується 8 золотих правил, виконавши які, вивіска готова відправитися до свого замовнику.

Етап перший – консультація менеджера, прийом замовлення

Менеджер компанії в процесі розмови задає певні питання, щоб уточнити Ваші потреби. Отримавши відповіді, ми зможемо запропонувати оптимальне рішення для Вас, яке підійде і за ціною, і за матеріалами, і по виконанню.

Етап другий – розробка дизайну, створення макета

Після того, як менеджер отримає відповіді на всі питання, фото з місця розміщення вивіски і логотипу компанії, заявка переходить до дизайнера, який розробляє макет. Коли начерки готові, макет відправляється на затвердження до замовника. Якщо є зауваження з боку клієнта, дизайнер вносить поправки.

Етап третій – формування ціни

Виходячи з кількості матеріалів, конструктор прораховує вартість вивіски. Менеджер повідомляє попередню ціну замовнику. Якщо клієнта щось не влаштовує, конструктор по можливості пропонує заміну матеріалів на більш дешеві.
Компанія «ія» надає детальний кошторис, в якій детально розписано, на що витрачаються Ваші гроші.

Етап четвертий – підписання договору, внесення застави

Щоб клієнт відчував себе впевненим, необхідно скласти договір співпраці, в якому прописані обов’язки виробника і покупця. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» готова брати до уваги всі побажання замовника і приходити до одностайності на благо своїх клієнтів.

Етап п’ятий – ведуться роботи в технічному відділі

Відділ технічного супроводу займається виробництвом всіх деталей для прорізання і друку.

Етап шостий – виробництво

Це найтриваліший етап, в якому задіяна велика кількість багатопрофільних фахівців.

Виробництво виконується поступово:

 • створення металоконструкції і каркаса;
 • перевірка на якість;
  обшивка, вирізання букв або прорезка на полотні;
  перевірка на якість;
 • фарбування, обклеювання кольоровою плівкою або збір букв;
  перевірка на якість;
 • доробка або передача вироби в монтажний відділ.

Етап сьомий – доставка, монтаж

Ви можете замовити доставку в будь-яке місто України, а також скористатися послугами монтажної бригади. Команда на чолі з бригадиром швидко, якісно і надійно встановлять вивіску в призначеному місці.

Етап восьмий – зворотний зв’язок, сервісне обслуговування

Угода вважається закритою, коли клієнт повністю задоволений роботою компанії «Гудвіл Дизайн сервіс». Менеджер зв’язується з клієнтом, щоб дізнатися, чи все його влаштовує.
Щоб реклама добре функціонувала, замовляйте виготовлення і монтаж вивісок у професіоналів. Детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» або по телефону.