тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Таблички на дім

Будь-які будівлі та споруди в Києві, інших українських містах і селищах, сьогодні просто неможливо уявити без табличок на будинок. Вони служать хорошим орієнтиром для перехожих, допомагаючи швидше знайти потрібний адресу, офісне або адміністративний будинок, магазин. Та й численним службам доставки вони значно полегшують роботу. Без адресному таблички, цього невеликого, але дуже інформативного покажчика, швидка не змогла б швидко приїхати на виклик, втім, як і пожежні служби або міліція.

Компанія Гудвіл Дизайн Сервіс проектує і виготовляє таблички на будинок або приватний будинок самого різного дизайну. Працюючи на ринку більше 18 років, наші фахівці підібрали найбільш якісні матеріали, керуючись побажаннями і відгуками наших замовників.

Ми виготовимо для вас таблички на будинок:

 • Традиційної прямокутної форми.
 • Фігурні в рамці.
 • Металеві або композитні з гравіюванням.
 • У національному стилі і колористиці.
 • Зі світлодіодним підсвічуванням.

 

Вимоги до надомних табличок

З огляду на той факт, що всі виготовлені таблички будуть експлуатуватися на вулиці, відчуваючи на собі всі природні катаклізми, до них пред’являються особливі вимоги.

Якими ж повинні бути таблички на будинок:

Компания Гудвил Дизайн Сервис изготовит таблички самой разнообразной формы и размера: из презентабельного акрила или недорого пластика, из надежного металлического или композитного материала, в рамке и без нее, исходя из пожеланий и бюджета заказчика.

 1. Гармонійно вписуватися в архітектурний стиль будівлі.
 2. Бути помітними і легким для читання.
 3. Виділятися на тлі фасаду контрастним кольором.
 4. Мати привабливий і естетичний дизайн.
 5. Виконаними з надійних, практичних, простих в догляді матеріалів.
 6. Довговічними, не змінювати зовнішнього вигляду при тривалій експлуатації.

Доступні ціни на оригінальні адресні таблички

Стандартні будинкові таблички мають звичну лаконічну прямокутну форму з написом вулиці і номера будинку темним шрифтом на білому тлі. Оригінальні форму і дизайн зазвичай замовляють власники комерційної або елітної нерухомості.

При виконанні будь-якого дизайн-макету нам важливо домогтися гармонійного поєднання таблички і будови. При замовленні таблички на будинок, якщо не існує додаткових обмежень від місцевих адміністрацій, ми використовуємо будь-який вподобаний замовникам дизайн і матеріали.

Замовити попередній розрахунок вартості таблички на будинок можна за контактними телефонами, вказаними на сторінці сайту компанії Гудвіл Дизайн Сервіс, або скориставшись віконцем для онлайн повідомлень.

Для організацій і компаній ми зможемо виготовити таблички на будинок у відповідному корпоративному стилі, що додасть цьому надійному інформаційному покажчику додатковий рекламний інструмент впливу.

Інші статті