тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Фотостінка або зона

Навіщо потрібна фотозона?

фотозона київУ вас намічається Святкові захід або потрібно представити бренд компанії на конференції?

Якщо Ви хочете зробити будь-яку подію яскравим і незабутнім, замовте фотозону виготовлення в Києві від компанії «Гудвіл Дизайн сервіс». Фотозона це є місце для позування на весільному торжестві, ювілеї, випускному, рекламної компанії, ділової зустрічі і презентації.

Дизайн Press wall стійки полягає в нанесенні фірмових символом, знаків, логотипів та іншої символіки за допомогою високоякісного друку для ефективної реклами своєї компанії і продукції на промо – акціях і конференціях. Це один з найуспішніших способів ненав’язливою реклами. Замовник може вибрати дизайн на власний розсуд, з урахуванням наявного бюджету і характеру заходу.

Де використовувати? Області застосування фотозон

Фотозона – універсальна річ, яку встановлюють на дитячих святах, ювілеї, випускні бали, корпоративах.

Весільна фотозон дозволяє надовго зберегти в пам’яті молодят радісні моменти. Завдяки Стіні виходять оригінальні і естетичні знімки. Встановлювати фотозоні можна як в приміщенні, так і на відкритому просторі.

Стіна виконує дві функції:

  • популяризація продукту або послуг;
  • залучення нових клієнтів, спонсорів, партнерів.

На сьогоднішній день неможливо обійтися без зони для фотосесії. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» забезпечить уважний підхід до кожного клієнта, і допоможе створити затишну святкову атмосферу. Фотозона ціна виготовлення – ще один приємний бонус до проведення заходу.

Фотозона застосовуються в двох випадках:

  • тематичні свята – весілля, ювілеї, дні народження, корпоративи, Новий Рік, 8 березня;
  • рекламні заходи – виставки, конференції, презентації.

При вигляді об’ємної конструкції з продуманим дизайном у багатьох виникне бажання зробити фото на пам’ять. При розміщенні такої фотографії в Інтернеті, інформація про Ваше існування поширюється швидко, збільшуючи кількість бажаючих відвідати Ваш заклад.

Варіанти оформлення фото стінок

Залежно від мети проведення заходу, наша компанія пропонує фотостінки , наповнені різними декоративними елементами:

Весільна фотозона – виконується в залежності від тематики та оздоблення приміщення, де буде проходити церемонія. Такі декорації дуже ніжні і урочисті. В якості додаткових елементів використовуються арки, колони, квіткові композиції та світлові рішення;
Фотозоні на день народження – виготовляється з урахуванням статі, віку та особистих інтересів іменинника. Для дітей замовляють яскраві і барвисті прес Волл, а для дорослих – витримані. Найчастіше такі конструкції доповнюються квітами, кульками, об’ємними декораціями з пінопласту і Кенді-баром;
Фотозона для випускного вечора – дуже велика за габаритами конструкція для великої кількості фотографуються. На прес Волл наносять шкільну символіку, рік випуску, фотоколаж;
Фотозона на ювілей – оформляється в залежності від особистих уподобань ювіляра, може бути прикрашена важливими подіями з життя іменинника.

Де замовити фотозону в Києві?

Наша компанія виготовляє конструкції за типовими і персональним ескізами. Фотозоні ціна формується виходячи з складності декору і терміновості оформлення. Ми використовуємо тільки якісні матеріали для тривалого терміну експлуатації. На всі запитання з радістю відповімо по телефону. Готові вироби можна транспортувати в зібраному вигляді. Доставка здійснюється «Новою Поштою» по всій Україні.