тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Вивіска з об’ємними плоськорельєфними буквами

У нас вы зможете замовити:

✔ вивіску;

✔ інтер’єрну вивіску.

Найчастіше наші замовники шукають надійну рекламу для торгових центрів, всередину приміщення, а також зовні, яка б довго служила, не вимагала багато догляду і привертала увагу потенційних клієнтів, мала оптимальне співвідношення ціна-якість плюс презентабельний зовнішній вигляд.

З чого робиться вивіска з об’ємними літерами?

У сучасному світі основою такої вивіски служить алюмінієвий композит. У розкроєному аркуші-заготівлі з алюмінієвого композиту прорізаються отвори шляхом фрезерування і створюється тонка коробочка, всередині якого розміщується світлодіодне обладнання, контролер, датчик світла і т.д.

Короб вивіски – це коробочка, яка може мати мінімальну товщину 4 – 5 см, в деяких випадках більше або менше. У прорізані отвори за допомогою спеціальних клеїв кріпляться об’ємні букви з акрилу, виходять об’ємні плоскорел’єфні елементи (товщина у них може бути різна: 10, 15, 20, 25мм., Чим більше букви, тим більше необхідно робити обсяг), а також на лицьову частину об’ємних плоськорельефних букв кріпиться кольоровий акрил, який може світитися, але при тому виходить світіння торцевої частини, тобто контражур і лицьової частини літер.

Переваги вивіски з об’ємними буквами

Останнім часом ці вивіски найчастіше використовуються в торгових залах, бутиках. Величезний плюс у використанні цих вивісок в тому, що навіть букви дуже маленьких розмірів можна підсвітити окремо зсередини і не потрібно руйнувати стіни, щоб заховати павутину проводів, на відміну від окремих об’ємних літер без підкладки.

Також при переїзді на інше місце вивіска швидко і просто демонтується.

Основа композитної вивіски може бути різних кольорів, включаючи дзеркальні, золотисті і хромовані.