тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Виробництво світлових коробів

У нас ви зможете замовити:

✔ вивіски;

✔ лайтбокси;

✔ інтер’єрні вивіски;

✔  окремо розташовані рекламні конструкції;

✔ банери;

✔ виносні щити (штендери);

✔ оформлення пунктів обміну валют;

✔ куточки покупця.

Хочете зробити заклад впізнаваємим і помітним для потенційних клієнтів? Ми займаємося виробництвом світлових коробів не перший рік і будемо раді для Вашого бізнесу запропонувати оптимальне рішення. Сьогодні лайтбокси є одними з найбільш затребуваних типів рекламних вивісок. Виглядає зовнішня реклама такого типу респектабельно і вона дійсно дуже ефективна.Светловые коробы

Виробництво світлових коробів для кожного здійснюється індивідуально. У нашій компанії працюють талановиті фахівці, які готові запропонувати для зовнішньої реклами Вашого бізнесу кращі варіанти. Лайтбокси чудово підходять для банків, аптек, торгових мереж та місць громадського харчування. До нас за світлових коробів виробництвом Ви можете звернутися в будь-який час, розцінки ми пропонуємо найприйнятніші. Лайтбокс буде вигідним і раціональним для Вашого бізнесу рішенням, його добре видно в будь-який час доби і під будь-яким кутом. Вибирайте на користь виробництва коробів світлових і Ваше заклад буде ще більш помітним і привабливим для клієнтів. Подбайте, щоб Ваш магазин, ресторан або клуб можна було швидко знайти в районі його розташування. Наші лайтбокси якісні і довговічні, особливого догляду за собою вони не вимагають.

Зацікавило виробництво світлових коробів? Звертайтеся до професіоналів, у нас найвигідніші умови.

Отримати відповіді на питання з виробництва коробів світлових можна, набравши наші телефонні номери. Ми з радістю обговоримо всі деталі необхідного лайтбоксу і виконаємо його виготовлення в стислі терміни. Не можна економити, коли стоїть питання зовнішньої реклами бізнесу, доручіть роботу досвідченим фахівцям.