тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Виробництво інтер’єрної реклами

У нас ви зможете замовити:

вивіски;

✔ лайтбокси;

✔ інтер’єрні вивіски;

✔  окремо розташовані рекламні конструкції;

✔ банери;

✔ виносні щити (штендери);

✔ оформлення пунктів обміну валют;

✔ куточки покупця.

Грамотно розроблена і втілена в життя реклама ефективно працює не тільки у вигляді зовнішньої, але і у вигляді інтер’єрної реклами. Вона може бути представлена в різних варіаціях: об’ємні букви, акрілайти, таблички, логотипи на стінах, оформлення стійок, ресепшн і багато іншого. Зупинити тут можуть лише фантазія, вільне місце і фінанси, так як виробництво інтер’єрної реклами володіє великим потенціалом і можливостями.Интерьерная реклама

Вибір того чи іншого виду оформлення повинен бути обгрунтований. Навіть якісно виготовлена і красива сама по собі вивіска може незграбно виглядати, якщо її помістити туди, де їй не місце. Тому виробництво інтер’єрної реклами має незмінно супроводжуватися роботою дизайнера, який зможе розробити оптимальний варіант під конкретні цілі.

Залежно від обраного виду рекламного носія буде залежати вартість виробництва інтер’єрної реклами. Ціна також коливається від розцінок самого виробника. Але орієнтуватися лише на вартість не слід, оскільки якість рекламної вивіски має бути на першому місці, адже це – візитна картка Вашої компанії, її обличчя, яке повинно бути бездоганним і привабливим.

Професійне виробництво інтер’єрної реклами здійснює компанія «Гудвіл Дизайн сервіс».

Ми здійснюємо виробництво інтер’єрної реклами як за наданим Вами ескізом, так і за  розробленим за допомогою нашого дизайнера. Тому, якщо у Вас виникли труднощі з вибором оптимального рішення, то ми будемо раді Вам допомогти.

Вас цікавить недороге, але якісне виробництво інтер’єрної реклами? Звертайтеся, ми зможемо втілити в життя будь-які ідеї!