тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Види об’ємних літер. Виготовлення та монтаж

Об’ємні літери – це ефективне рекламне засіб, яке привертає загальну увагу і дозволяє в найкоротші терміни підвищити впізнаваність бренду. Об’ємні літери відрізняються високою читабельністю, тому їх використовують в якості зовнішньої або інтер’єрної реклами. Вони виглядають витончено і престижно, що зайвий раз дозволяє підкреслити авторитетність бренду.

Объемные буквы

Об’ємні літери бувають світлові та без підсвічування. Для виготовлення рекламних конструкцій використовують акрилове скло, нержавіючу сталь, пінопласт і ПВХ. Ці матеріали мають підвищену зносостійкість і стійкістю атмосферних впливів, що дозволяє продовжити експлуатаційний термін реклами.

Світлові об’ємні літери: види і їх особливості

Світлові об’ємні літери, ціна яких в першу чергу залежить від складності конструкції, використовують в якості зовнішньої реклами. Вони ефектно виглядають на вивісках, дахових установках або в якості складового елементу рекламних конструкцій. Існує кілька різновидів світлових об’ємних літер:

Объемные буквы

  • Об’ємні літери з пінопласту – відрізняються ціновою доступністю і простотою монтажу. Після надання форми на поверхню пінопласту наноситься шпаклівка і лакофарбові кошти, які підвищують презентабельність рекламної конструкції.
  • Псевдооб’ємні літери – підвищують імідж закладу, надають йому презентабельний вигляд і дозволяють виділитися на тлі конкурентів. Для виготовлення реклами використовують оргскло, ПВХ і метал товщиною до 20 міліметрів. Для додання обсягу рекламну конструкцію по периметру обрамляють trim-профілем.
  • Акрилові літери з підсвічуванням – популярний вид реклами зі складною конструкцією. Для виготовлення акрилових світлових букв використовують акрил або оргскло, в ролі підсвічування виступають світлодіодні лампочки або неонові трубки.
  • Світлові об’ємні букви з відкритими світлодіодами – незвичайна і дорога зовнішня реклама, яка виразно виглядає на тлі інших рекламних засобів. Об’ємні букви мають світлодіодне підсвічування, яка кріпиться на лицьовій поверхні конструкції за допомогою надійних власників. Такий хід дозволяє створити привабливий ефект, особливо в темний час доби.
  • Контражур – надзвичайно красива і презентабельна зовнішня реклама. Для виготовлення об’ємних літер використовують непрозорі матеріали. Після додання конструкції форми та об’єму з тильного боку монтують світлодіодні лампи і светорассеивающими пристрій, який створює привабливі світлові і колірні ефекти. У виробництві реклами-контражур використовуються прості технології, що позитивним чином впливає на її вартість.

Объемные буквы

Види об’ємних літер без підсвічування

Літери без підсвічування частіше використовують в інтер’єрного дизайну. Їх прикрашають різними матеріалами, що дарує безмежні можливості для втілення дизайнерських фантазій. Літери без підсвічування бувають:

 • Псевдооб’ємні літери без підсвічування – проста інтер’єрна реклама, яка відрізняється простотою конструкції і мінімальними термінами виготовлення. Плоскі літери кріпляться до несучої площині за допомогою дистанційних кріплень. Такий спосіб монтажу дозволяє створити візуальний обсяг. Розміщення об’ємної конструкції на кольоровий підоснові дозволяє в рази підвищити її презентабельність.
 • Плоскі об’ємні літери без підсвічування – доступна і ефективна інтер’єрна реклама. Для виготовлення конструкції використовують композитні матеріали товщиною 2-10 міліметрів. Незважаючи на низьку вартість, плоска реклама виглядає привабливо. Відрізняються плоскі літери простотою монтажу і довговічністю. Після надання форми лицьова поверхня оклеюється кольоровою плівкою, а боковини – покриваються шаром фарби, що створює додатковий візуальний ефект.
 • Корпусні об’ємні літери без підсвічування – універсальний вид інтер’єрної реклами. Для виготовлення збірної конструкції використовують алюмінієвий профіль і кольоровий пластик, полістирол або акрилове скло. Корпусні об’ємні літери відрізняються презентабельною зовнішністю, зносостійкість, яскравістю і геометричною чіткістю.

Виготовлення та монтаж об’ємних літер

Питаннями виготовлення і монтажу об’ємних літер в Києві займається рекламна група «Гудвіл Дизайн сервіс». Ми контролюємо якість виробів на всіх етапах виготовлення і ретельно дотримуємося правил монтажу рекламних вивісок, встановлені законодавством.

На сайті компанії Ви можете замовити виготовлення і монтаж зовнішньої або інтер’єрної реклами будь-якої складності. Всі види робіт виконують досвідчені і компетентні співробітники нашої компанії. Звернувшись до нас, Ви отримаєте ряд переваг:

 • оперативність;
 • комплексний підхід до вирішення завдань;
 • найкоротші терміни виконання;
 • високий професіоналізм;
 • відсутність нав’язливого сервісу;
 • зручна форма оплати;
 • стабільні і демократичні ціни.

объемные буквы

Замовте виготовлення і монтаж об’ємних літер за вигідними цінами на нашому сайті. Ми гарантуємо, що роботи будь-якої складності будуть виконані в мінімальні терміни.