тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Табличка для церкви, храму

У нас ви зможете замовити:

Церковні таблички

✔ таблички на металі.

✔ таблички.

Для церкви або храму на початку будівництва або по його закінченні, на будівлю прикріплюють табличку із зазначенням, в якому році вона була побудована. Наприклад, вказуються спонсори, або ж на честь імені якого Святого ця церква побудована. Зазвичай на такий табличці пишуть дату реставрації, будівництва, хто приймав участь в ньому і інші дані.

Бронзові таблички

Найдовговічніший, але і дорогий варіант – це бронзові таблички, бо вони майже не вимагають постійного догляду і термін їх експлуатації не обмежений часом, однак, їх довго виготовляти. Якщо мова йде про одиничний екземпляр, то це досить дорого. Альтернативою їм служать латунні таблички, вони дешевші в три рази ніж бронзові, а іноді і більше. Недоліком є ​​те, що термін експлуатації латунної таблички обмежений, в середньому становить два роки. Це пов’язано з тим, що кольорова емаль в місцях гравіювання (при експлуатації на вулиці) обсипається з часом, гальванічне покриття кородує, відповідно через два – три роки вони мають непрезентабельний вигляд, але читабельність їх не меншає.

Виды табличок на металі для церкви

Сучасна альтернатива для табличок на церкви, храми і т.п. – це таблички з нержавіючої сталі з гравіюванням. При їх виробництві використовується харчова нержавіюча сталь з покриттям нітрид титану, літери прорізаються наскрізь і зсередини підкладається акрил чорного або іншого кольору.

Акрил – це матеріал, який може використовуватися на вулиці без зміни свого кольору більше двадцяти – сорока років, це не фарба, яка осиплеться або поміняє свій колір, а нержавіюча сталь не кородує, оскільки покриття нітриду титану наноситься в заводських умовах, в вакуумі, і термін експлуатації такої таблички без реставраційних робіт становить: 20 – 40 років. Навіть коли ці таблички припадають пилом вся інформація залишається читабельною. Термін їх реалізації, в середньому, становить один тиждень, іноді, в залежності від завантаження виробництва, буває і швидше. За ціною таблички на нержавіючой сталі дешевше, ніж латунні в 3 – 4 рази, і в 8 – 10 разів дешевше, ніж бронзові, притому зовнішнім виглядом не на багато поступаються ні тим, ні цим.