тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Нагородна атрибутика

У нас ви зможете замовити:

✔ нагородну атрибутику;

✔ таблички на металі.

Рекламно-сувенірна продукція, нагородна атрибутика, пам’ятний подарунок, призи, кубки давно стали невід’ємною складовою корпоративного життя. Завдяки дипломам, грамотам, медалям, кубкам, нагородним знакам і сертифікатам можна відзначити заслуги персоналу, уважити бізнес-партнерів, зробити приємне для вищого керівництва компанії або ж відсвяткувати ювілей.

Наградная атрибутика Наградная атрибутика Наградная атрибутика Наградная атрибутика

Наградная атрибутика

Якщо проводиться який-небудь політичний або громадський захід, то для додання йому статусу варто замовити нагородну статуетку або ж диплом на металі для вручення ключовим персонам. Заодно це допоможе налагодити контакти.

Художні, кінематографічні, музичні та інші конкурси не обходяться без хорошого призу. Тому виготовлення призів вимагає особливої ​​уваги, так як естетична нагорода стане приємним заохоченням переможцю і допоможе краще запам’ятати свій тріумф. Для тих, хто не зайняв призові місця, можна замовити диплом або грамоту.

Наша компанія допоможе реалізувати будь-які ваші ідеї у виготовленні нагородної атрибутики за допомогою сучасних високоякісних матеріалів і технологій виробництва. Наприклад, кубок з акрилу – альтернативний варіант литих кубків з металу і пластика. Він виготовляється набагато швидше їх, має невелику вагу, виглядає простіше, але при цьому не втрачає естетичності в своєму зовнішньому вигляді, що дозволяє йому стати органічним доповненням інтер’єру. Також кубок можна інкрустувати елементами з металу.

Бувають такі моменти, що є якась подарункова статуетка, адресована конкретній людині, але на її постаменті не вказано кому саме вона призначена. У таких випадках підходить табличка на металі. Вона може бути виконана як в технології «металлографіка», так і на латуні з гравіюванням. Така металева табличка стане відмінним доповненням до статуетці, і весь подарунок буде виглядати завершеним і цілісно.

Візитки на металі, виготовлені нашою компанією, допоможуть запам’ятатися і зробити вельми позитивне враження на ваших партнерів або клієнтів, а також підкреслити ваш статус.