тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Лайтбокс, світловий короб або вивіска з внутрішнім підсвічуванням

У нас вы зможете замовити:

✔ лайтбокс;

✔ вивіску;

✔ інтер’єрну вивіску.

Лайтбокс, світловий короб або вивіска з внутрішнім підсвічуванням є найпопулярнішим і яскравим видом реклами. Він набув широкого поширення в зовнішній рекламі при оформленні фасадів магазинів, торгових точок і залів в ТЦ, у виставкових павільйонах, пунктів обміну валют, а також такі вивіски використовують професійні фотографи під час зйомки будь-яких предметів.

Лайтбокси можуть бути не тільки прямокутними, але і в формі кола, овалу, логотфіпа вашої компанії, або ж якогось персонажа, або інших форм, які хоче реалізувати наш клієнт. Якщо ваш бюджет не дозволяє реалізувати вивіску у вигляді об’ємних букв, то можна їх зімітувати через фігурний лайтбокс. Таким чином зменшиться вартість і час виготовлення вивіски, оскільки витрачається менша кількість матеріалу, ніж при виробництві об’ємних літер.

Характеристики світлового коробу

Завдяки своїй простій конструкції світловий короб може випромінювати максимально рівне світло з однаковою яскравістю по всій своїй поверхні в будь-який час доби. Він може світитися як з одного боку, так і з двох.

Також існує і двосторонній лайтбокс. Як правило, такий вид вивісок використовують для позначення власного місця розташування. Він теж може бути виконаний як у вигляді фігурного лайтбоксу, так і у вигляді прямокутного.

Де замовити лайтбокс?

Виготовити лайтбокс можна різними способами в залежності від використовуваних матеріалів і вимог замовника: з лицьовою частиною з акрилу або банерній тканині, короб з фрезерованной алюмінієвої композитної панелі з акриловими елементами в поєднанні з об’ємними літерами інше.

Світловий короб з лицьовою частиною з акрилу в свою чергу теж може бути реалізований декількома способами:

  • інформація наноситься спеціальними плівками різних кольорів;
  • повнокольоровий друк наноситься плівками з подальшим нанесенням захисту від вигорання на сонці;
  • повнокольорові зображення наносяться методом прямого друку на акрил стійкими до ультрафіолетових випромінювань фарбами.

Банерна тканина в лицьовій частині світлового короба зазвичай використовується тоді, коли вивіска має габаритні розміри більше, ніж 3 × 2м, тому що при використанні декількох акрилових листів виникають неестетичні стики, а в разі застосування банерної тканини, що працює на просвіт, стиків видно не буде. Лайтбокси такого роду зазвичай замовляють різні ресторани і кафе з тих міркувань, що потрібно часто міняти інформацію на їх лицьовій частині, а з фінансів виходить не так затратно, якби заміна виконувалася на лицьовій частині з акрилу.

Вивіска на основі з алюмінієвого композиту з об’ємними літерами також може бути альтернативним варіантом реалізації складного логотипу і прекрасно стане стильним елементом інтер’єру вашого офісу.

При виборі нашої компанії в якості свого виконавця ми допоможемо реалізувати будь-які ваші ідеї, і в результаті ви отримуєте високоякісний виріб з гарантією на електрообладнання 2 роки.