тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Догляд за вивіскою: правила чищення і ремонту 2020

Недоглянуті вивіски, пилові, брудні, з перегоріли світлодіодами і нерівномірним світінням відштовхують покупців. Подивіться на свою рекламу, може, її пора помити і починають? Рекламні конструкції, які експлуатуються тривалий час, потребують регулярного догляду.

 

Вкрай важливо стежити за чистотою та справністю зовнішньої реклами, адже вона створює імідж компанії. Вивіска в занедбаному стані говорить лише про те, що компанія знаходиться в фінансовому збитку або власники не стежать за своїм бізнесом. Очевидно, клієнтів не приваблює така ситуація, і ніхто нічого у Вас не захоче купувати.

 

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» знає, як продовжити привабливий зовнішній вигляд зовнішньої реклами, і пропонує взяти до уваги найважливіші правила догляду, які підтримають презентабельний вигляд зовнішньої рекламної конструкції.

Коли прийшов час помити вивіску?

Залежно від місця розташування вивіски її ступінь забруднення може бути різною. Ми рекомендуємо її мити кілька разів на рік:

 • 2 рази в рік, якщо вона знаходиться далеко від проїжджої частини міста;
 • 3-4 рази на рік, якщо вона розташована близько до завантаженої магістралі і промисловій частині міста.

Чистити рекламні конструкції можна в будь-який час року. Однак під час морозів краще мити без води, за допомогою щіток, щоб не пошкодити лицьову поверхню важким замерзлим шаром льоду.

Також перевіряйте час від часу зовнішнє оформлення і доглянутість вивіски з боку огляду перехожих. Не відкладайте ремонт і миття на потім.

Що використовувати для чищення вивіски?

 

Як правило, зовнішня реклама кріпиться на висоті, для кращої видимості. Щоб дістатися до вивіски, потрібні спеціальні пристосування:

 

 • сходи;
 • будівельні люльки;
 • вишки-тури;
 • ліси.

 

До того ж, робота на висоті дуже небезпечна для недосвідчених людей. Щоб уникнути травматизму, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія пропонує послуги ремонту та чистки вивісок в Києві та Київській області.

Для чищення зовнішніх рекламних конструкцій використовують різні засоби для миття:

 • в теплу пору року – спеціальні миючі засоби;
 • в холодні сезони – щітка з розчином для захисту від низьких температур.

Ми рекомендуємо застосовувати щадні кошти, які не призведуть до корозії і помутніння деталей. Особливо акуратно доведеться звертатися зі світловими вивісками, щоб вода не потрапила всередину конструкції, інакше трапиться коротке замикання.

Технічне обслуговування рекламної вивіски

Світлова зовнішня реклама потребує регулярної перевірки справності технічних частин. У споживачів не буде довіри до бізнесу, якщо реклама буде тьмяною і не справною. Всі частини конструкції повинні працювати злагоджено.

Технічний догляд за світловий вивіскою полягає в декількох пунктах:

 • вчасно замінюйте електроніку – якщо у конструкції не горить частина лампочок, замініть їх новими. Не економте на освітлювальних приладах, адже від цього залежить, наскільки якісно і довго буде працювати вивіска;
 • подбайте, щоб блок живлення був зовні всієї конструкції – це спростить ремонт і заміну блоку в разі поломки, тим самим знизить ціну на технічний ремонт;
 • перевіряйте каркас і кріплення – вони повинні бути покриті ґрунтовкою, щоб уникнути корозії. Згодом під вагою конструкції кріпильні елементи можуть послаблюватися, тому важливо їх вчасно підкрутити, щоб уникнути обвалу вивіски.

Професійний догляд і ремонт вивісок від «Гудвіл Дизайн сервіс»

 

Здавалося б, що немає нічого складного в обслуговуванні зовнішньої реклами. Варто тільки взятися за справу, як тут же з’явиться безліч труднощів. Якщо Ви хочете якісно почистити і відремонтувати вивіску, звертайтеся до нас в «Гудвіл Дизайн сервіс»:

 

 • вимиємо важкодоступні місця;
 • відремонтуємо всі деталі;
 • замінимо світлові елементи;
 • посилимо міцність кріплення;
 • зробимо роботу швидко і безпечно.

 

Робоча група «Гудвіл Дизайн сервіс» приїде до Вас в будь-яке місто України і полагодить рекламну вивіску до ідеального стану. З усіх питань звертайтеся до нас по телефону!