тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Як вибрати об’ємні букви для громадських закладів?

Щоб не помилитися і вдало замовити об’ємні букви для ресторану, нічного клубу, банку та інших громадських закладів, необхідно хоч трохи розбиратися в мистецтві зовнішньої реклами.

 Професійні рекламісти з компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» рекомендують своїм клієнтам ознайомитися з деякими простими правилами для продуктивної співпраці. У даній статті мова піде про про основні пункти, на які варто звернути увагу, перш ніж замовляти:

 

  • колірна гамма – існують найбільш вдалі поєднання кольорів в зовнішній рекламі, які здатні ефективно залучити потенційного покупця;
  • шрифт – в першу чергу, він повинен бути читабельним. Хитромудрі форми букв погано сприймаються перехожими і не зможуть донести споживачеві необхідну інформацію;
  • розмір – вивіска повинна добре проглядатися з великої відстані (для 6 метрів розмір букв повинен бути не менше 200 мм).

Для більш чіткого розуміння цих правил, розглянемо наочні приклади вивісок для різних закладів.

Об’ємні букви для магазину біжутерії та жіночих аксесуарів

Так вже склався стереотип, що жіночим кольором є рожевий. Починаючи з народження дівчаток супроводжує рожевий конверт на виписку, рожеві сукні на свята і т.д. У психології цей колір асоціюється з ніжністю, чуйністю, ласкою – і це якнайкраще описує жінку.

Погодьтеся, що, бачачи рожеву вивіску ми мимоволі починаємо розуміти про те, що цей магазин для жінок – це може бути нижню білизну, одяг, біжутерія та інші аксесуари. Тому, якщо Ви вирішили зайнятися цим напрямком, тоді рожеві об’ємні букви шрифтом з м’яких ліній підійдуть Вам найкраще.

Об’ємні букви для оздоровчих закладів

Яскраві панелі-кронштейни в формі хреста і зелені об’ємні букви у споживачів асоціюються з аптечними пунктами. Вчені довели, що саме зелений колір має заспокійливу і цілющу дію. Якщо Ви плануєте відкрити медичну клініку, аптеку або центр з охорони навколишнього середовища, ми рекомендуємо зупинити свій вибір на цьому кольорі.

 

Фахівці з «Гудвіл Дизайн сервіс» рекомендують використовувати прямий шрифт або з заческамі, який легко б сприймався покупцями і асоціювався саме з оздоровчим закладом. Не забувайте, візуальний знак на вході повинен відповідати Вашої тематики, тому варто вибирати лаконічний і стриманий дизайн вивіски.

Об’ємні букви для організацій творчих напрямків

Відкриваючи кінотеатр, художню галерею, фотостудію або будь-яке інше заклад творчої тематики, найкраще віддати перевагу світловим вивісок в фіолетовому кольорі. У психології цей відтінок відповідає за творчий процес і стимулювання роботи мозку. Фіолетовий підкреслює креативність, що є основним фактором у творчості. Дизайнерське оформлення і шрифти можуть бути виконані в будь-яких варіаціях, головне, щоб вони були зрозумілі потенційним клієнтам.

Якщо Вам необхідна консультація і допомога у виборі кольору, можете звернутися до нас в «Гудвіл Дизайн сервіс». Замовити об’ємні букви в Києві можна в будь-який зручний для Вас час на нашому сайті або по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні.