тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com

Мы работаем: пн-пт, 10:00 - 19:00
Выходной: сб, вс

1. Зовнішня реклама. Продукція

Об’ємні букви

 

Вивіски на ресепшн

 

Розробка дизайну

 

Нагородна атрибутика

 

Пункти обміну валют

 

Оформлення автомобілів

 

Фасадні вивіски

 

Виносні дошки під крейду

 

Цінники для вітрини

 

Таблички з гравіюванням

 

Таблички на металі

 

Лайтбокси

 

Оформлення вітрин

 

Сервісне обслуговування

 

Адресні таблички

 

Стели

 

Неон

 

Узгодження реклами

 

Об’ємні букви, фризи

 

Таблички на металі

 

Акрілайти

 

Таблички фасадні

 

Таблички офисні

 

Цінники пластикові

 

Технічна документація

 

Поклейка автомобілів

 

Таблички на металі

 

Куточок покупця

 

Банери

 

Конференц-табличка

 

Цінники з акрилу

 

Брелоки

 

Таблички литі, бронзове лиття

 

Підсвічування фасадів

 

Призи

 

Прапори

 

Зовнішня реклама Київ

Дизайн зовнішньої реклами, як і інші його види – індустріальний, веб-, дизайн друкованої продукції, – напряму не пов’язані з мистецтвом. Уява більшості людей про те, що дизайном зовнішньої реклами займаються художники-чарівники, не відповідає дійсності. Насправді це цілісний процес, що включає в себе вирішення безлічі унікальних завдань. Кількість і суть цих завдань залежить від проекту, об’єкту реклами, умов розташування, цільової аудиторії, графічних переваг замовника і т.д.

Як і будь-яка інша, зовнішня реклама призначена для залучення уваги, вона інформує людей і закріплює в свідомості певний образ, пов’язаний з цією інформацією. Першочергове завдання дизайнера – створити ефективну рекламу, яка буде виконувати поставлені завдання, краса і яскравість йдуть на другий план. Поняття краси і ефективності настільки різні, що дуже яскрава і барвиста реклама може бути абсолютно неінформативна, а, як наслідок, неефективна. І навпаки, не особливо приваблива в естетичному плані реклама буває на стільки зрозуміла і легка для сприйняття, що відразу може активувати людину, закликати до бажаної дії. Бажана дія – це, звичайно, придбання товарів чи послуг.

Дизайн зовнішньої реклами – це перший крок до залучення споживача.

Існують певні правила по дизайну зовнішньої реклами і стандартні вимоги по її виготовленню. Грамотна зовнішня реклама повинна відповідати цим правилам і вимогам.

Виготовлення зовнішньої реклами Київ

Коли дизайн реклами завершено, настає процес її виготовлення. Цей процес постійно удосконалюється, поліпшуються використовувані матеріали і технології. Для виготовлення масивних і складних виробів із зовнішньої реклами потрібен зовсім інший підхід.

На сьогоднішній день, виготовлення зовнішньої реклами тісно переплітається з будівельними роботами. Виконувана робота повинна чітко відповідати стандартам, акцент повинен стояти на грамотному складанні проектної документації. Перед початком виготовлення в обов’язковому порядку повинна проводиться експертиза будівлі. Виготовленню зовнішньої реклами повинно передувати проведення розрахунків на вітрові навантаження, міцність споруди і т. д.

Розміщення зовнішньої реклами

Розміщення реклами є заключним етапом, завершальним весь цикл виробництва. Даний вид рекламної продукції є ефективним засобом залучення нових клієнтів, вона робить торгову марку більш впізнаваною. Результат зовнішньої реклами – захоплення левової частки споживчого ринку – всіх тих людей, які виходять на вулиці, в парки, користуються особистим і громадським транспортом і т. д.