Світловий короб

У нас ви можете замовити:

вивіски

лайтбокси

інтер'єрні вивіски

окремо розташовані рекламні конструкції

банери

виносні щити (штендери)

оформлення пунктів
обміну валют

куточки покупця

Світловий короб є одним з найпопулярніших видів вивісок. Їх добре видно в темряві, в тумані, напис не зливається з вуличними вогнями, а також на освітленому тлі можна розмістити впізнаваний логотип компанії.

Світловий коробВдень у вивіски можна відключити підсвічування, проте вона буде більш вигідно вирізнятися з-поміж інших написів навколо, так як матеріал, з якого виготовлений світловий короб, більш гладкий і окреслений, ніж брезентові плакати.

У комплектації світлового короба можуть бути пластмасові або алюмінієві пластини в оцинкуванні або без, з підсвічуванням змінного плаката або готовим написом або фігурою. Меню у фаст-фуд закладах, кіноафіші в метро і безкаркасні короби світлові також входять до списоку  найбільш уживаної в Україні типу зовнішньої реклами.

Зручність саме таких лайтбоксів полягає в тому, що вони більш довговічні, ніж роздруковані покажчики. Металеві вивіски можуть бути важкими і вибиватися із загальної картини вулиці, коли прилеглі до стіни панелі світлових коробів додатково освітлюють дорогу і вказують шлях до Вашого закладу. Вигода співпраці з нами за 16 років відкрилася для десятків компаній. Ресторани, аптеки, магазини і багато виробників необхідних для споживачів товарів можуть заявити про себе за допомогою коробів світлових нашого виробництва.

На сайті компанії Ви можете ознайомитися з асортиментом реклами. По кожному замовленню наші фахівці готують індивідуальний дизайн і узгодять його з клієнтом, щоб його світловий алюмінієвий короб був візитною карткою для перехожих.

О Компании Главная Наружная реклама Контакты