Формування об'ємних літер

У нас ви можете замовити:

вивіски

лайтбокси

інтер'єрні вивіски

окремо розташовані рекламні конструкції

банери

виносні щити (штендери)

оформлення пунктів
обміну валют

куточки покупця

Об'ємні букви вже досить довгий час використовуються для створення об'єктів зовнішньої реклами в Україні. Букви такі застосовуються часто там, де потрібна помітна ефектна вивіска. Конструкції ці в свою чергу часто прикрашають шляхом підсвічування. З настанням темряви така вивіска не згубиться на тлі інших. Навпаки, напис з об'ємних літер, що ще й яскраво світиться, буде притягувати увагу перехожих, буде кидатися ще здалеку в очі потенційних клієнтів, гостей, покупців.

Якщо потрібна дійсно хороша вивіска, відмінним рішенням буде саме формування об'ємних літер. Акуратно зроблені букви будуть служити якнайкраще, зможуть виконувати свою рекламну і інформаційну функції довго і ефективно. Формування об'ємних літер краще замовляти в надійній фірмі, яка давно працює в даній галузі. Тоді переживати за якість готового виробу не доведеться.

Формування об'ємних літер передбачає дотримання кількох правил. Літери повинні вийти в результаті акуратними, красивими, міцними і відносно легкими. Тоді і готова вивіска, зібрана з букв, буде теж відповідати цим параметрам (презентабельність, зносостійкість, легка вага). Сьогодні формування об'ємних літер дуже часто здійснюється з використанням такого сучасно матеріалу як акрил. Формування об'ємних літер з акрилу (органічного скла) дозволяє виробникам робити великі, яскраві, довговічні вивіски, а споживачам купувати ці елементи зовнішньої реклами за невисокою ціною.

Потрібно замовити формування об'ємних літер? Телефонуйте нам! Ми — профі в цій справі.

О Компании Главная Наружная реклама Контакты